Poznajmy się

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w szeroko rozumianej telefonicznej obsłudze Klienta. Naszym sercem jest prężnie działające Contact Center wspierane przez niezbędne do jego efektywnego funkcjonowania działy. Jesteśmy dojrzałym start-upem, który nieustannie się rozwija – w ciągu 5 lat istnienia zdobyliśmy kilka rynków europejskich oraz wielokrotnie powiększyliśmy swój team. I robimy to nadal!

Produkty oferowane przez naszych Partnerów to wysokiej jakości rozwiązania wspomagające utrzymanie zdrowia, urody oraz dobrego samopoczucia. Wśród bogatego asortymentu znajdują się m.in. suplementy klasy premium oraz akcesoria wspomagające zdrowie i dobre samopoczucie. Nasi partnerzy stawiają na jakość, dlatego produkty są w 100% naturalne i w pełni bezpieczne. To dla nas wyróżnienie, że możemy pomagać w ich sprzedaży. Do tego potrzebujemy osób, które swoim talentem, zaangażowaniem i nietuzinkowym podejściem potrafią spełnić oczekiwania klientów. Taki właśnie jest #confilogiteam!

 • lat doświadczenia na rynku

 • rynki europejskie

 • pracowników tworzących #confilogiteam

 • transakcji dziennie

 • %

  zadowolonych klientów

 • dostępnych ofert pracy

Tylko 1 krok dzieli Cię od naszej wspólnej przygody!

dołącz do nas

Hasło, które nam przyświeca to We grow together, dlatego nasze wartości to:

 • Nauka

  Nauka

  Stawiamy na naukę, bo dzięki niej to, co wydaje się niemożliwe do osiągnięcia dzisiaj, jest możliwe jutro.

 • Rozwój

  Rozwój

  Jesteśmy ambitni, dlatego stawiamy na nieustanny rozwój. Mentoring, szkolenia i warsztaty pomagają nam dzień po dniu uzupełniać wiedzę i umiejętności.

 • Praca zespołowa

  Praca zespołowa

  Jest dla nas fundamentem sukcesu, dlatego szukamy osób, które potrafią pracować w zgranym zespole. Współpraca, otwartość i zaufanie są dla nas priorytetem.

Dołącz do naszego dream team, czyli #confilogiteam!

W Confilogi każdy jest twórcą naszego wspólnego sukcesu. Nieważne, z jakim doświadczeniem do nas przychodzisz i z jakiego kraju pochodzisz – potrzebujemy właśnie Ciebie!

#confilogiteam tworzą:

Opinie

 • „Zdecydowanie najlepszą zaletą jest system premiowy, na którym naprawdę można sobie dorobić. Duży plus za treningi wewnętrzne i opiekę nad rozwojem kariery, sporo osób dzięki temu awansowało do innych działów”.

  Michał – Konsultant

 • „Podoba mi się partnerskie podejście do pracownika, tu pracuje się zupełnie inaczej niż w sztywnym systemie korporacyjnym. Fajnie, że firma się rozwija na rynki zagraniczne, bo przez to mam stały kontakt z międzynarodowym środowiskiem”.

  Piotrek – Specjalista w dziale IT

 • „Minął ponad rok, odkąd zacząłem pracować jako trener sprzedaży nad rozwojem umiejętności sprzedażowych naszych konsultantów. To niesamowite uczucie, gdy widać, jak po moich treningach podnoszą swoje wyniki i dzięki temu więcej zarabiają. Dodatkowo firma odkryła we mnie potencjał do dalszego rozwoju i teraz wykorzystuję swoje umiejętności do kreowania nowych rozwiązań w Dziale Marketingu”.

  Maciek – Press Project Manager

 • „Wspieram swój zespół i staram się im pokazać, że zawsze mogą na mnie liczyć. Większość z nich to młodzi ludzie, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku pracy, ale ich zaangażowanie jest imponujące. Dlatego jeżeli ktoś ma jakiś problem, w myśl zasady We grow together zawsze razem zastanawiamy się nad jego rozwiązaniem. Trener Sprzedaży w Call Center to trochę taki psycholog – słucha, wspiera, pomaga. Kocham tę pracę”.

  Piotrek – Trener Sprzedaży

 • „Wcześniej niewiele wiedziałam o sprzedaży, więc do firmy wchodziłam trochę „zielona”, ale ilość szkoleń zdecydowanie pomogła mi się szybko wdrożyć. Rozwój to zdecydowanie to, na co stawiałam od początku kariery w Confilogi. Na miejscu ujęła mnie też fajna atmosfera pracy i naprawdę pomocni ludzie. Wszyscy gramy do jednej bramki i nie ma wyścigu szczurów, tak jak w korporacji, z której uciekłam”.

  Julka – Konsultantka

 • „Kiedy tutaj przyszłam, byłam dopiero po maturze, więc miałam spore obawy, ale przekonałam się, że naprawdę szybko można ogarnąć pracę w Call Center i w dodatku pogodzić ją ze studiami. Najbardziej w tej pracy lubię atmosferę. Mamy super zespół, w większości bardzo młodych ludzi, więc świetnie się razem dogadujemy”.

  Kamila – Konsultantka

 • „Bardzo przejrzysty proces rekrutacji. Najpierw rozmowy, później zadanie rekrutacyjne do wykonania w domu i zaraz potem zostałam zatrudniona. Można się rozwijać w prasie i internecie. To drugie daje możliwość współpracy z web developerami i grafikami, więc można się sporo nauczyć”.

  Ola – Copywriter