Q&A

Chcesz wiedzieć więcej? Przejrzyj najczęściej zadawane pytania!

Opinie

 • „Zdecydowanie najlepszą zaletą jest system premiowy, na którym naprawdę można sobie dorobić. Duży plus za treningi wewnętrzne i opiekę nad rozwojem kariery, sporo osób dzięki temu awansowało do innych działów”.

  Michał – Konsultant

 • „Podoba mi się partnerskie podejście do pracownika, tu pracuje się zupełnie inaczej niż w sztywnym systemie korporacyjnym. Fajnie, że firma się rozwija na rynki zagraniczne, bo przez to mam stały kontakt z międzynarodowym środowiskiem”.

  Piotrek – Specjalista w dziale IT

 • „Minął ponad rok, odkąd zacząłem pracować jako trener sprzedaży nad rozwojem umiejętności sprzedażowych naszych konsultantów. To niesamowite uczucie, gdy widać, jak po moich treningach podnoszą swoje wyniki i dzięki temu więcej zarabiają. Dodatkowo firma odkryła we mnie potencjał do dalszego rozwoju i teraz wykorzystuję swoje umiejętności do kreowania nowych rozwiązań w Dziale Marketingu”.

  Maciek – Press Project Manager

 • „Wspieram swój zespół i staram się im pokazać, że zawsze mogą na mnie liczyć. Większość z nich to młodzi ludzie, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku pracy, ale ich zaangażowanie jest imponujące. Dlatego jeżeli ktoś ma jakiś problem, w myśl zasady We grow together zawsze razem zastanawiamy się nad jego rozwiązaniem. Trener Sprzedaży w Call Center to trochę taki psycholog – słucha, wspiera, pomaga. Kocham tę pracę”.

  Piotrek – Trener Sprzedaży

 • „Wcześniej niewiele wiedziałam o sprzedaży, więc do firmy wchodziłam trochę „zielona”, ale ilość szkoleń zdecydowanie pomogła mi się szybko wdrożyć. Rozwój to zdecydowanie to, na co stawiałam od początku kariery w Confilogi. Na miejscu ujęła mnie też fajna atmosfera pracy i naprawdę pomocni ludzie. Wszyscy gramy do jednej bramki i nie ma wyścigu szczurów, tak jak w korporacji, z której uciekłam”.

  Julka – Konsultantka

 • „Kiedy tutaj przyszłam, byłam dopiero po maturze, więc miałam spore obawy, ale przekonałam się, że naprawdę szybko można ogarnąć pracę w Call Center i w dodatku pogodzić ją ze studiami. Najbardziej w tej pracy lubię atmosferę. Mamy super zespół, w większości bardzo młodych ludzi, więc świetnie się razem dogadujemy”.

  Kamila – Konsultantka

 • „Bardzo przejrzysty proces rekrutacji. Najpierw rozmowy, później zadanie rekrutacyjne do wykonania w domu i zaraz potem zostałam zatrudniona. Można się rozwijać w prasie i internecie. To drugie daje możliwość współpracy z web developerami i grafikami, więc można się sporo nauczyć”.

  Ola – Copywriter