Kontakt

Adres głównej siedziby firmy:

CONFILOGI GROUP sp. z o.o.
ul. Aleja Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa, Polska

Loading...

Wszystkie drogi prowadzą do… Confilogi! Zobacz, jak łatwo do nas trafić.

Masz pytania? A może chcesz nas lepiej poznać?
Odezwij się do nas przez formularz kontaktowy lub na dajnamznac@confilogiteam.com. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Formularz kontaktowy

Załącznik:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail oraz innych danych podanych w CV) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail oraz innych danych podanych w CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z art 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).