Kariera

Oferty pracy

Nie możesz znaleźć interesującej oferty, a chcesz stać się częścią #confilogiteam?

Nic straconego! Rozwijamy się w ekspresowym tempie, dlatego wciąż uruchamiamy kolejne rekrutacje. Jesteśmy otwarci na kandydatów, którzy cechują się ciekawymi umiejętnościami i wyjątkową osobowością. Prześlij nam swoje CV, a jeśli okaże się, że Twoje doświadczenie pasuje do naszych oczekiwań, skontaktujemy się z Tobą. Dzięki temu masz szansę otrzymać informację o przyszłych rekrutacjach jako pierwszy i wyprzedzić konkurencję!

Wypełnij formularz

Załącznik:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail oraz innych danych podanych w CV) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail oraz innych danych podanych w CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z art 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).